Kabiny na miarę
      naszych czasów

Pługi orne zagonowe

Pługi orne obrotowe

Wyroby z tworzyw sztucznych

Termoformowanie, metoda wtrysku

Oferujemy usługi produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych metodą wtrysku oraz termoformowanie. Zamówienia realizujemy w zależności od potrzeb każdego klienta. Realizujemy zlecenia na wyroby z tworzyw sztucznych dotyczących gotowych produktów lub półproduktów. Wykonujemy elementy z tworzyw sztucznych w dowolnych ilościach, używając form własnych oraz powierzonych przez klienta.

Produkcja wyrobów metodą wtrysku jest dedykowana dla projektów wielkoseryjnych. Z uwagi na wielogniazdowe formy oraz pracę maszyn w trybie automatycznym lub półautomatycznym technologia ta jest bardzo efektywna.

Termoformowanie jest jedną z technik wytwarzania stosowanych w przetwórstwie wtórnym tworzyw sztucznych. Stosowane jest wyłącznie do materiałów termoplastycznych, do produkcji seryjnych jak również wyrobów jednostkowych. Zastosowanie tego sposobu wytwórstwa w produkcji wyrobów podyktowane jest zazwyczaj względami ekonomicznymi. Najczęściej stosowanym materiałem w technice termoformowania to ABS, abs/pvc, polistyren i inne.

Dostępny park maszynowy pozwala na zastosowanie do produkcji wyrobów szerokiej gamy materiałów z tworzyw sztucznych, dostępnych na rynku krajowym i zagranicznym. Zrobotyzowane stanowisko obróbcze pozwala na dokładną obróbkę każdego produktu, powtarzalność, szybki czas realizacji zamówienia.

 

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY! 
e-mail: biuro@koja.com.pl 
tel. +48 086 278 51 22
fax +48 086 278 51 33